Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm

Paco Rabanne 1 Million, yaratıcı Paco Rabanne'nin tüm medeniyetlerde ve dinlerde altın her zaman insanları baştan çıkarmayı başardı sloganı ile sunduğu ve çıkış yılında piyasaya çok hızlı giriş yapan ve hemen tanınan erkek kokusu. Şişesi parlak renklerle taze ve şehvetli bir nota karışımı dahilinde piyasaya sunuldu. Altın her yerde: tasarım, mücevherat, kıyafetler, aksesuarlar, moda ... Dünyada farkedilir ve saygı gören kutsal notalardan yola çıkılarak bu isme kavuşan bu ünlü parfüm erkekler için şişesi altın nüanslarda yaratılmıştır. Güç, zenginlik, lüks ve dayanıklılığı temsil ediyor. Parfüm, Paco Rabanne'in metalik modasından esinlenilmiş ve parfümler için üç ünlü burun, Christophe Raynaud, Olivier Pescheux ve Michel Girard'ın işbirliğiyle yaratılmıştır. Pembe portakal, nane, gül, tarçın, baharat, sarı deri, sarı ahşap, paçuli ve kehribar en özel ve kaliteli içerikli notalarıdır. Parfüm 50 ve 100 ml olarak ayrıca edt olarak ve bunun yanında eşlik eden vücut bakımı ürünleriyle birlikte temin edilebilir. 1 Milyon Ağustos 2008'de piyasaya geldi. 1 Million 18 Karat, provokatif notları yakalayan, yalnızca ayrıcalıklı alıcılar için olan bir LUXE baskısıdır. Paket çok lüks, elmas tacı bulunan altın gövdeden yapılmıştır. Her şişe ayrı olarak numaralandırılmıştır ve baskısı sınırlı sayıdadır. Noel Duchaufour-Lawrence tarafından oluşturulan dış paket altın bir manivelaya sahip. Christophe Raynaud, Olivier Pescheux ve Michel Girard parfüm oluşturma konusunda çok uzman olan isimlerdir. Seksi kan portakal, greyfurt, tarçın, nane, gül, baharat notaları, hafif deri, beyaz ahşap, paçuli ve kehribar notalarıdır. 1 Million 100 ml şişe ile satış alanlarında mevcuttur.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Nane

Nane

Kan portakalı

Kan portakalı

Gül

Gül

Orta Nota
Tarçın

Tarçın

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Deri

Deri

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 81 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
81%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
33%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
100%
Parfüm geceye uygun
GECE
0%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
66%
Orta Nota
20%
Alt Nota
14%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
11%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
33%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
11%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
2639 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1122 kodlu modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Bu parfüm çıktığında delirdiğimi hatırlıyorum. Bu çok uzun zaman önceydi. Nostalji uğruna hâlâ hoşuma gidiyor ancak herhangi bir şekilde sofistike değil. Ayrıca çok abartılmıştı ... O abartıyı hakedecek bir özelliği yok malesef.
Hala performans canavarı. Bu hala 1 numara

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER