Adaçayı

Adaçayı

Limon

Limon

Tolu Balsam

Tolu Balsam

Kakule

Kakule

Tarçın

Tarçın

Pralin

Pralin

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 66

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

89

18-65

2014

1943

kalıcılık

% 59

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 88

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 13

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 38

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının LEX modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Ben açılışını da, ortasını da altını da seviyorum. Kesinlikle farklı bir koku. Birçok koku gibi hangisiydi demezsiniz. Black xs black xs’tir. Denenmeli... Bu arada bazı yorumcular google translate ten mi transfer oldular anlamadım.
Bu EDT bir eau de parfum kadar güçlüdür. 2016'da bir şişe daha aldım. Eski şişelerdeki koku ile yakından bile alakası yok. Eskiden çok güçlüydü ama şimdi edt olmuş. Parfümün esans oranı azalmış. Kalıcılık düşmüş.
Açılışta çok tatlı. Çok sentetik. Kuruyan alt notaları çilekli ruj gibi kokuyor. Gece dışarıda parti için ancak uygun olacaktır. Eğer pahalı şekerler yemeyi seviyorsan bu kokuyu da seversiniz.
Black XS için önemli tavsiyeler: Sadece kışın kullanınız. Açılış sentetik çilek gibi kokuyor. Aşırı tatlı. Daha sonra bu kokuya özgü eşsiz tatlı / baharatlı ama hoş kokulu bir kokuya dönüşüyor. Kuruduktan sonraki tatlı notaları çok seviyorum. Bir çok insan bir gece kulübü kokusu olarak bahseder ve ben buna katılmıyorum. Hiç deneyimlemediyseniz sıktıntan 1 kaç saat sonra karar veriniz. İlk açılış sizi yanıltabilir. Soğuk havalar için idealdir.
Açılmayı çok fazla sevmedim ama kuruyunca alt notaları bir harika. Sadece kış aylarında kullanmak için uygundur. Gece vakti için harika. Uzun ömürlülüğü çok iyi. Az kalıyor diyenler bence orijinalliğine baktırsın ve şüphe etsinler.
Çok seksi erkek kokusu. Uzun ömrü cildimde 2 saatten az sürüyor. Hayal kırıklığı var bu konuda.
Ananas kokuyor. Evet sadece ananas ama beğeniyorum.
Daha sık örneklemeye başladığımda, bu ilk büyük çaptaki büyük aşklarımdan biriydi. Ne kadar güzel koktuğunu dün gibi hatırlıyorum ama şimdi oldukça ortalama buluyorum. Sanırım kokusu değişti. Yine de belli bir çekiciliği var. Bazen çilek kokusu alıyorum. Her iki durumda da açılış on dakika içinde böyle idi. Sonra odunsu güzel koku güzel bir süre için cilt üzerinde devam ediyor.
Tatlı, derin, zengin ve güçlü. Kadın versiyonunun nasıl koktuğunu bilmiyorum ama erkeklerde tutkulu bir aşk ilişkisi gibi kokuyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm