Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm

Paco Rabanne Invictus, taze ve sportif yaratımı temsil eden Invictus erkekler için yeni kokusu ile piyasaya sürüldü. Koku, Temmuz 2013'te piyasaya çıkmıştır. Invictus, Latince "yenilmez" olarak, gücü, dinamizmi ve enerjiyi temsil eder. Parfüm, taze greyfurt ve aromatik defne yaprağı ile Hedione yasemin notaları ile başlangıç yapar. Orta notasında guaiac ahşap, paçuli, meşe yosunu ve kehribar ile oluşan odunsu bir anlaşma ile açılır. Şişe bir kupa şeklinde tasarlanmıştır. Invictus modeli çıktığı ilk an satış patlaması yapan ticari anlamda başarılı bir geçmişi olan kokudur. Parfüm 50 ve 100 ml Eau de Toilette olarak sunulmaktadır. Invictus, Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge ve Dominique Ropion tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Deniz suyu

Deniz suyu

Su notaları

Su notaları

Mandalina

Mandalina

Orta Nota
Defne yaprağı

Defne yaprağı

Yasemin

Yasemin

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Meşe likeni

Meşe likeni

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 53 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
53%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
25%
Parfüm geceye uygun
GECE
75%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
36%
Alt Nota
24%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
50%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
38%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
13%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
5438 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Paco Rabanne Invictus Erkek Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1262 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Uzun zaman önce bir inceleme yapmıştım. Yapmıştım derken başka bir sitede ama burada da yeniden yadedelim. İncivtusa olan sevgimi tekrar teyit etmek istedim. Birçok insanın bunu açıkça beğenmediğini yazıyor. Bazıları da niş diyor. Ben dünyanın tatlı kokuları arasında ilk 3 e girecek parfümleri sayın derseniz o 3 içine kesinlikle invictusu koyardım. Tasarımcı kokusu ve çok güzel kokuyor. Çok iyi performans gösteriyor. 6 ila 8 saat arası ve harika projeksiyon ve harika bir kalıcılığa sahip. Fark edilir derecede sentetiklikle uzaktan yakından alakası olmayan bir parfüm. Seksi ve tatlı bir şey istiyorsanız invictus derim.
Invictus çok güzel ve temiz kokuyor. Olumsuz yorum yapan arkadaşlar hangi marka ve model parfüm kullanıyorlar cidden çok merak ettim. İlk başta çok tatlı olduğunu düşünebilirsiniz ama parfüm oturunca daha da muntazam bir kokuya dönüşüyor. Şekerli sakız gibi olan açılışı beni mest ediyor. Arkadaşıma sıktım ve kolunu her koklaması sonrası suratıma bakıp enteresan şekilde gülümsedi :D Ben bundan istiyorum diye de şişeme göz dikti. Bununla kapışacak ve daha yoğun olan Alberto sego last/brtt parfümünü de önerebilirim. Bayılacaksınız.
Gerçekten güzel kokuyor. Genellikle gençler ve eğlenceli bir karaktere sahip kişiler için ideal bir model. Genç, biraz taze ve odunsu bir koku. Kesinlikle gençler için ve 13 yaşa uygun. Biraz şekerli sakız gibi kokuyor. Ben çok sevdim.
Kıyafetlerimizde kullandığımız kumaş yumuşatıcıları gibi kokuyor. Anlamsız derecede az giden bir performansa sahip.
Bence muntazam. İnvictus iyi bir zaman sizinle birlikte etkisini sürdürecek olan bir model. Kalıcılığı hakkında bahsediyorum. Kadınlarında sevmeyenini görmedim. Harika ve denemelisiniz.
Bir alışveriş merkezine gidin, cildinize püskürtün ve bu çok tatlı kokunun tadını çıkarın. Kadınlar tatlı kokuları sevmeye eğilimlidir ve bu gerçeği üzerime invictus sıkarak daha da anladım. Bence burada yorum yapanlarla alakası olmayan bir koku hissettim ve kendisine de resmen aşık oldum. Çevremdeki arkadaşlar bunu kullandıklarını ve olumsuz karşılanacak bir model olduğunu belirtmişlerdi. Bence bu kokuya olumsuz yorum arkadaşlar burun doktoruna gitmeliler. Bu parfümden hoşlanmak değilde bayılmak kelimesi kullanılabilir. Herkesin ayrıca farklı bir vücut kimyası var. Bu yüzden kendi cildinizin asidik değeri parfümü bozuyor olabilir bu yüzden elbiselerinize sıkmanızı tavsiye ederim. Ben zaten parfümleri elbise üzerine uygulama taraftarıyım. Hem cildinizin sağlığı için hem de kokunun orjinal hali ile kalması için. Kesinlikle zerresine kadar parasını hak eden paco rabanne kokusu. Senelerce kullanacağıma inanıyorum.
Şahsen şekerli sakız kokusu gibi hissettirdi. Harika tasarlanmış bir model. Pozitif duygular hissetmenizi sağlıyor. İltifatlar sizlere sunulacak. Tatlı şekerlin kokusu ve aromalı özel içeriği bir harika. Paco rabanne markasının amiral gemisi.
Bana mı ilginç geliyor ama bu koku yumurta gibi kokuyor sanırım sahtesini aldım. Halbuki mağazadan almıştım.
Bu harika kokuyu su veya deniz notaları içeren tüm kokulardan daha üstün buluyorum. İçinde de0 cascalone adı verilen sentetik bir bileşen olduğunu düşünüyorum. Ama muhteşem bir koku. Bayılıyorum. Alberto sego last/brtt bundan bir tık öte daha iyi ama buda iyidir.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER