Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm

PAco Rabanne Lady Million, son birkaç yıldır piyasaya çıkan en popüler kokulardan biridir. Erkekler için hazırlanan baskıdan sonra, altın ve servetten ilham alan kadın versiyonu bekleniyordu. 2016 yılında piyasaya çıkarak ortalığı kasıp kavuran Lady Million nihayet piyasada göründü. Lady Million! Bu basım yani versiyon inanılmaz bir şehvet ile yaydığı notaları ile dikkat çekmektedir. Hakim olduğu içeriklerle ateşli bir karaktere sahip olduğu açıktır. Altın külçeler yerine kadınlar için altın elmas olarak tasarlanmıştır. Parlaklık, lüks ve zenginlikleri ima ederken, iç içe geçmiş çiçeksi, taze ve odunsu akorları şaşırtıcı bir bileşim ile sizlere sunulmaktadır. Lady Million, modern ve erkeksi 1 Milyon adı ile anılan One milion modeline mükemmel bir eştir. Parfüm notaları Anne Flipo, Béatrice Piquet ve Dominque Ropion ile birlikte oluşturulmuştur. Bu isimler parfüm oluşturma konusundaki en uzman isimlerdendir. Lady Million'u yaratmak için hangi yolu seçtiler? Bu parfümün güçlü bir imza ile birlikte doğrudan bir koku alma bağlantısı olmadan 1 Milyon kadar karizmatik olması gerektiği açıktı. Lady Million bayan modeli göz kamaştırıcı, her zaman baştan çıkarıcıdır. Bu 'eğlenceli' yönü bize çok ilham kaynağı oldu. Lady Million taze, çiçeksi ve odunsu, cilalı çiçekler nektarı gibi ince ama son derece çekici notaları ile dikkat çekiyor. Güçlü bir şekilde baştan çıkarıcı, acı portakalın ışıltısı ahududuya dokunarak ilk nefesini ortaya çıkarıyor. Neroli patlaması pürüzsüz ve parlaktır. Turuncu çiçeklerin silah etkiside patlamaya hazır şekilde kılıfından çıkar. Gardenya'nın altı çizilmiş ve yasemin ile birleşmiş bu karışım, daha egzotik bir şey haline gelmektedir. Bağımlılık ve korkunç cazip bir tatlılıkla balın sesini yumuşatarak derinliklere inilmiş. Kehribarda bu notaların her hareketini izleyerek en güzel yönlerini sizlere sunmuştur. Bu parfümün lüks flacon şişesinin tasarımcısı Noe Duchaufour-Lawrance'dır. Parfüm 30, 50 ve 80ml olarak temin edilebilir. Lady Million, erkeklerin fantezilerini ve arzularını gerçeğe dönüştürür. Reklam yüzü Dree Hemingway olup Lady Million, Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion ve Bruno Jovanovic tarafından oluşturuldu.

Üst Nota
Neroli

Neroli

Sarı limon

Sarı limon

Limon

Limon

Ahududu

Ahududu

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Ahududu çiçeği

Ahududu çiçeği

Gardenya

Gardenya

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Bal

Bal

Kehribar

Kehribar

Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
52%
Orta Nota
33%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
38%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
38%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
13%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
2732 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
68 Puan Aldı

Paco Rabanne Lady Million Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının 1124 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER